kaçak iddaa

Yanı sıra Türk futbolunun Türkiye Cumhuriyeti (Ulusal Federasyonu – UEFA olarak bilinen Avrupa Futbol Konfederasyonu, Union Hedefi Konusunda komisyon raporunu açıkladı kaydeder küresel spor etkinliğe ev sahipliği 2024. Adaylar EURO alınması ve düzenlemek için Almanya (DFB uygulaması Alman Futbol Derneği şartıyla) idi – TFF).

Euro 2024. Ancak Komisyon Türkiye stadyum ile ilgili sorunlar olduğunu savunuyor – Raporda her iki adayın Avrupa’nın en büyük spor olayı maç için hazırız 10 stadyumlar bordro sağlamış olduğunu gösterir. Böylece Antalya’daki sunulan arenada kapsamlı bir yeniden inşaa geçilmelidir. Ülkenin başkentinde iki tane daha stadyum – Ankara’nın yanı sıra ülkenin en büyük şehrinde – İstanbul tam bir rekonstrüksiyon geçirmelidir.

Alman uygulaması en çok hazırlandı. UEFA yetkilileri, önerilen 10 mekandan herhangi biri ile ilgili herhangi bir şikâyette bulunmuyor, stadyumlar bugün Euro2024’e kabul etmeye hazır.

Avrupa şampiyonluğunu hangi ülkeye ev sahipliği yapacak, yakında bilinecek – 27 Eylül. UEFA İcra Komitesi toplantısı İsviçre’de düzenlenen ve olacak Alpleri’nde küçük kasabayıseçmelerindeki bir mekan olarak – Nyon, nerede Avrupa Futbol Meclisi’nde bulunan Birlik, çalışma merkezi.

  • admin

ALMANYA VE TÜRKİYE – EURO2024 İÇİN BAŞVURANLAR. AVRUPA ŞAMPİYONASINI KİM ALACAK?

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.