kaçak iddaa
Sadece dördüncü turda, “Bayer” puan kazanmaya başladı. “Fortune” ile oynadıktan sonra “eczacılar” beyaz bandına devam etmek için? Cevap bizim tahminimizde.
 • FORTUNA DÜSSELDORF

  ” Fortune “, Bundesliga’da sezona başlayamadı. Yeni gelen oyuncu, ev açılış maçında Augsburg’a yenildi (1: 2). “Flingeranery” en yüksek futbol ve topluma hızla alışık “Leipzig” ile çizmek Avrupa Kupası’nda Almanya’nın temsilcileri noktaları götürmek ve kazanmak mümkün olmuştur “Hoffenheim.” “Stuttgart” – ekibi Friedhelm Funkel geçen haftanın ortasından sıfır dünya şampiyonluğu sattı. Ev sahipleri dokuzuncu sırada yer alıyorlar.


 • BAYER LEVERKUSEN

  ” Bayer ” üç tur için Bundesliga-2017/18 – “Schalke” nin yardımcısı ile stantların bodrum katına ayrıldı. “Taylar”, “Kurtlar” ve Bavyeralılarla başlayan üç başlangıç ​​oyununda “eczacılar” tamamen umutsuz görünüyordu. Bu toplantıların toplam puanı 2: 8’dir. İlk başarı Pazar günü, futbolcular Heiko Herrlich “Mainz” üzerinde mütevazı bir zaferle üç puan aldı. Konuklar olağanüstü düşük bir onbeşinci pozisyonda ağırlanmaktadır.


 • İSTATİSTİKLER VE KİŞİSEL TOPLANTILAR

  • “Fortune” henüz alanında bir beraberlik oynamadı.
  • “Bayer” henüz yolda puan atmadı.
  • Beş yıl önceki benzer bir kişisel toplantı 1: 4 puanla sona erdi.

  Fortune ” bir hafta içinde kesintiye uğrayabilir. ” Bayer ” – en sevilen, en iyi kulüpler arasındaki yerini yavaş yavaş geri getirecek. Bu arada, onun zaferi X’i güvence altına almak için gereksiz olmayacaktır. Her iki kulübün savunmasının “dört” için oynayacağını ve TB’nin (3.5) nüfuz edilmeyeceğini bekliyoruz.      

  TM (3.5) ile ikinci bir çifte şansı tahmin ediyoruz ve BC 1xStack’ta 2.05 katsayısına sokuyoruz.  

 • admin

Fortuna – Bayer. Bundesliga Bahis Tahmin

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.