kaçak iddaa

13 Ekim Hollanda ve Almanya arasındaki Milletler Cemiyeti’nin merkezi maçı olacak. Şimdi Hollandalılar en iyi zamanlardan geçmiyor. Dünyaya ve Avrupa şampiyonalarına girmeyi bıraktılar. Almanlar son Mundial’da çok kötü performans gösterdi. Wachler Joachim Loew, Kore’ye 0-2 kaybetmeyi başardı ve grubu terk etmedi. Hollanda-Almanya maçı için tahmin hazırlayalım.

HOLLANDA

Turuncu ile oynanan yeni turnuvanın ilk maçında Orange oynadı. Bu toplantı hakkında neler söyleyebilirsiniz? Mevcut şampiyon daha iyi görünüyordu. Wards Deschamps maçı güvenle kontrol etti. Sadece Mpappa rakiplerini tek tek çekiyordu.

Fransızların, kiliseden geçmesine gerek yoktu. Oyuncular haklı olarak doğru transferlerden dolayı tehlikeli anlar yaratabilirler. Ve kıskanılacak bir düzenlilikle yaratıldılar. Yine merkezde Matyudi ve saldırıda Grizmann durdu.

Başlangıç ​​düdüğünden, Fransızlar Hollanda’nın savunmasını zayıflatmaya başladı. Ve şimdiden 15’inci dakikada skorbordunda Fransız milli takımının karşısında küçük bir kız vardı. Ancak, bir şekilde Hollandalı oyuncular skoru düzeltmeyi başardılar. İkinci yarıda oldu. Ancak Hollandalı bir çekiliş elde etmedi. Grizmann takımını öne çıkardı.

Başka bir oyun, Hollanda’nın Peru milli takımıyla oynadı. Ve burada her şey olduğu gibi çok düzgün gitmedi. Daha önce, Hollandalılar özellikle zorlanmayan büyük bir skorla Peruvi’leri dövmüş olacaktı. Şimdi her şey öyle değil. Dünya Şampiyonası’nın son katılımcıları olan Peru futbolcular bir hesap açtı. Bu herkese karşı bir şoktu. Takımda, takımının zaferini 2-1’lik bir skorla kazandıran deplasman Depay’ın olması iyi bir şey. Yine de, bu kadar inatçı mücadelenin en büyük rakibinden uzak olması Hollandalı takımın en iyi pozisyonu hakkında konuşuyor.

ALMANYA

Alman futbolcular, dünya şampiyonasında meydana gelen olayların ölümcül bir kaza olduğu da dahil herkese ve kendilerine kanıtlamak zorunda kalıyorlar. Kesinlikle tüm taraftarlar ve uzmanlar Almanya’nın yarışmanın ana favorisi olduğu gerçeğine eğildiler. Ama her şey tam tersi oldu.

Rusya’daki başarısızlıktan sonra Almanya, Milletler Cemiyeti’nde Fransızlarla bir araya geldi. Zaten tamamen farklı bir oyun vardı. Almanlar inisiyatifi sıkı bir şekilde sahiplenerek hedefe 7 kez vurdular. Açıkça, Almanya’nın oyuncuları dünya şampiyonasında performans gösteremedikleri için kendilerini rehabilite etmek istediler.

Kısmen, başarılı oldular. Oyunda Almanlar daha iyi görünüyordu. Rakibini hareket halinde ve hızda aştılar. Ancak, hesap keşfedilmemiş kaldı. Yine Marco Royce tarafından çok fazla çalışma yapıldı. Bu oyuncu sakatlanmamak için önemlidir ve bu yüzden büyük bir düzendedir.

Almanya’daki Fransız oyuncularla olan karşılaşma kendilerini malvarlığına koyabilirse, Peru ile oyun oynayabilirsiniz – hayır. Birçok takımın Peruvialıları hafife aldığına dair bir izlenim var. Sonuç olarak, kovuldular. Almanlar, bir dostluk maçında rakibini yenmenin çok kolay olacağını düşündüler. Ancak, her şey Hollandalı bir düelloda olduğu gibi oldu.

İlk kaçırılan Almanya oldu. Bu bölümde kaleci, yakın köşeyi vurmasına izin vererek bir hata yaptı. Oyunun sonundan sadece 5 dakika önce Brandt, Almanlara 2-1’lik bir galibiyet getirdi.

Bu turnuvada Almanya için beklentiler büyük ölçüde bu maça bağlı. Takımın Fransızlarla yetişmek için bir zafer gerekiyor. Alman milli takımının seviyesi şimdi daha yüksek. Bu nedenle, onlar için bu görev oldukça mümkündür.

HOLLANDA / ALMANYA MAÇI İÇİN TAHMİN

Bu çatışmada, Almanlara bir avantaj sağlıyoruz. Yine de, Bundestim oyuncularının seviyesi daha yüksektir. Fransız ile maç iyi gösterdi. Hollanda, zorlukla dünya şampiyonlarının saldırısına uğradı ve Almanlar, tam tersine, şartlarını onlara dikte ettiler. Bu nedenle, Almanya’da temiz bir zafer elde etmenizi öneririz.

Bizim oranımız ve tahmini Hollanda – Almanya: P2 katsayısı ile 2.

  • admin

HOLLANDA – ALMANYA Bahis Tahminleri

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.