kaçak iddaa

Son maçlarda “Şövalye” kurtarıldı, ancak takım puan getirmiyor. “Barys”, adanmışlığı ve zaman zaman savunmada güvenilir bir oyunla sürprizlerle dolu. Yaklaşan toplantı için tahminimiz.

Şövalye

Valery Belov, suçlamalarının son toplantılarının sonuçlarıyla son derece mutsuz. Ekibin çok sayıda silinmesi ve anların zayıf uygulanması nedeniyle niteliksel olarak oynamam. “Knight” “lokomotifler” (3: 4) ve “Severstal” (1: 2): Moskova “Dinamo” (4 2) – Üç son maçı kaybetti.

Bir sonraki maçlarda kazanmaya başlamazsanız, takım batıdaki en iyi sekizden çıkar.


“Barys

Andrey Skabelka’nın rehberliğinde, Astana ekibi savunma oyununun yapımına katkıda bulundu. Ekibi çok özlüyor ama savunmada bariz bir başarısızlık yok. “Barys” şimdi Doğu Konferansı’nın yedinci konumunda bulunuyor.

(: 4 B 3), “Salavat Yulaev” (3: 7) ikincisi ki, sonuç “Vanguard” tarafından yenmek için gereğini vurgulamak Moskova “Dynamo” bitti, ama zafer (3: 2 OT) Podolsk’ta gitmek için iyi bir ruh halinde takımı sağladı.


İstatistikler ve kişisel toplantılar

    • Takımlar arasında geçen sezon iki kez bir araya geldi. Her iki maçta da “Barys” daha güçlüydü
    • “Vityaz” son üç maçı kaybetti
    • Barys, son 5 maçın 3’ünü kazandı.

  • Biz yenilgilerden rağmen inanıyoruz “Vityaz” Evde karşı eylemlere “Barys” çok tehlikeli olarak saldırıya paldır küldür yayınlanmaz. Bize göre, kaleci “alt” oyun katkı sağlayacak çatışma ana aktörleri olacak.

    Bizim oranı – az 5,5 hedeflere toplam M.Ö. 1xStavka içinde 1.83 üzerinde.

  • admin

Knight – Barys. KHL Bahis tahmin

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.