kaçak iddaa

Monterrey – Tijuana. Meksika şampiyonası Bais tahmin (29/09/2018)

Dört ardışık oyun için, “Monterrey” üç puan kazanamaz, böylece oyundaki yerlerini tehlikeye sokar. Tijuana tekrar “çizgili” zaferden ayrılacak mı? Cevap bizim tahminimizde.
 • MONTERREY

  “Monterrey” sezonda iyi gitti, ancak son turlarda zaten ciddi sonuçlarla tehdit eden üç noktaya yetişemiyoruz – kulüp playoff bölgesinden uzak kalabilir. Şu anda Diego Alonso takımı 17 sayıya ulaşıyor ve bu da ona altıncı sırada yer alma şansı veriyor, ancak bugünkü rakibi “çizgili” de dahil olmak üzere bu mekanda sadece dört kulüp olduğunu iddia ediyor.


 • TİJUANA

  “Tijuana” Diyaframda çok iyi başlamamıştır, ancak son maçlarda takımın en iyi sekizliğe yakın olması nedeniyle harika görünüyor. Şu anda, takımın Diego Kokki’nin 15 puanlık bir varlığa sahip olması, sekizinci “Queretaro” ‘ya sadece fark hedeflerine ulaşmaması. Son turda, evde “köpekler” kolayca “Pachuca” düzenlenir – Erik Torres golü attı golün ana oldu avantajı.


 • İSTATİSTİKLER VE KİŞİSEL TOPLANTILAR

  • Sadece son altı ev oyunundan birinde “Monterrey” iki golden az gol attı
  • Son yedi maçta “Tijuana” sadece bir zafer kazandı, beş kez kaybetti ve berabere biten bir oyun
  • Bu sezon sadece dört oyundan birinde “Tijuana” kuru kalmayı başardı.

  “Monterrey” zaten dört maç kazanamadı, bu da hem taraftarları hem de Alonso’yu açıkça endişelendiriyor. Oyuncuların seçiminde, “çizgili” Meksika’daki en iyi takımdır, ancak eğer seri devam ederse, playoff olmadan kalmaları için her türlü şansı vardır. Ertelemeyi sonlandırmak için mükemmel bir fırsat bir sonraki maçtır, çünkü bir partide “Tiuhuana” sefil bir manzaradır, bu ekiple “Monterrey” problemsiz başa çıkmak zorundadır.

  Bize göre, misafirler etkili bir şekilde yanılıyor olacaklar. Tahmin – Monterrey’in bireysel toplamı daha fazla (1.5) hedeftir . 1xStack’ta böyle bir sonuç katsayı 1.90 ile tahmin edilir.

 • admin

Monterrey – Tijuana. Meksika şampiyonası Bais tahmin

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.