kaçak iddaa

3 Ekim’de seyirciler, Napoli ile Liverpool arasındaki Şampiyonlar Ligi karşılaşmasına şahit olacaklar. Mücadele büyük ilgi ile bekleniyor. Ev sahibi kazanmak gerekiyor, çünkü açık bir yabancı ile puan kaybettiler – Crvena Zvezda. Bir mersisaydtsy, 3 puan attı ve PSG’yi inatçı bir mücadelede tekrarladı. Napoli-Liverpool maçı için tahmin hazırlayalım.

 

NAPOLİ

Neapolitans’ın Crvena Zvezda ile oyunda 3 puan alması bekleniyor. Bunu istediler. Sahada sadece üç saldırgan Milik, Kalehon ve Insigne geldi. Orta sahada Zielinski rol aldı. Kutup çok iyi bir form aldı. Ve bu kavgada çok aktif oldu.

Ev sahibinin kapısında gerçekten tehlikeli anlar nadirdi. Bununla birlikte, kapıları üzerindeki baskı sabit olmuştur. Futbolcular Napoli’ye avantaj sağlamış ve rakibin topu kendi yarı sahasında toplamasına izin vermemişti. Ancak, hesap ilk ya da ikinci yarısında açılmadı. Bazı olumlu puanlar Milik, Zielinski Rui’yi kaçırdı. Napoli oyuncuları, hedef oyuncudaki vuruş sayısını azaltarak rakibi 8-3 geride bıraktı. Bu nedenle sıfır çekilişten pişman olurlar.

Napoli-Liverpool maçı için tahmin (Şampiyonlar Ligi 2. tur) 1

Serie A’da Napoli bir dizi önemli zafer kazandı. Her şeyden önemlisi, Lazio üzerindeki zaferleri 2-1’lik bir skorla Milan’da 1-0 ve Fiorentina 1-0’dan fazla puan alıyoruz. Pasifte Carlo Ancelotti’nin koğuşları Sampdoria tarafından 0-3’lük bir skorla yenildi. Yine de, Neapolitans için yeni sezonun başlangıcı oldukça başarılıydı. Oyuncuların yeni antrenöre adaptasyonunun kolay olmayacağı bekleniyordu.

Yaz sezonunda Napoli, Liverpool ile bir araya geldi. Bu düello İtalyanlar için ne yazık ki sona erdi. 5-0 puanla ezici bir yenilgiye uğradılar. İngilizler iki daha güçlüydü. Bu nedenle, sahiplerin bu kez tekrar ayarlaması gerekmez.

 

LİVERPOOL

Clopp’ın hizmetleri yerel ve uluslararası arenada kendine güvenen performanslara devam ediyor. Açılış turunda Liverpool ev sırasındaki PSG’yi 3-2’lik skorla yendi. Zaferin sahipler için kolay olduğu söylenemez. Son dakikada tam anlamıyla çıkardılar. Bu Firminho, ustalıkla savunucuları ele aldı ve Paris kalecisinden bir tur attı.

Napoli - Liverpool için maç tahmini (2 Şampiyonlar Ligi) 2

İlk yarıda avantaj, Liverpool oyuncularının yanındaydı. Saldırıları biraz daha keskin ve daha fazla darbe oldu. Hızlı kanatlı saldırıları ve yüksek Salah, Firminho ve Manet becerileri genellikle tehlikeli anlara yol açtı. Fransızlar, kendi ulusal şampiyonasında böyle bir baskıya alışkın değiller. Bu nedenle kapılarını koruyamadılar. Doğru, onlara gerekenleri vermeliyiz. Çok iyi saldırdılar. Ancak bu şaşırtıcı değil, çünkü PSG, Neimar, Cavani, Mbappa ve Di Maria gibi ustalar tarafından oynanıyor.

Genel olarak, geçen sezon Manchester City, Roman ve Chelsea’yi yenen Liverpool’u tam olarak gördük. Bu sezon Merseyside takımı Premier Ligi’nde çok güvenli bir şekilde başladı. Bütün zaferleri kazandılar. Ayrıca, PSG ve galibiyet maçlarındaki başarıları göz önünde bulundurarak, Liverpool’un kazanma serileri şimdiden 10 maç oldu.

Açıkçası, İngilizler orada ve Napoli ile maçta durmayacaklar. İtalyanları nasıl yeneceklerini biliyorlar. Ve yaklaşan dövüşte bunu yapmaya çalışacaklar.

OYUN İÇİN NAPOLİ TAHMİNİ – LİVERPOOL

Her iki takım da saldırıyı tercih eder. Toplantıların çoğu katılımlarıyla ortaya çıktı. Ev sahibi bir beraberlik için oynamaya gerek yok çünkü daha karmaşık oyunlar daha önde. Bu nedenle ileri gitmeye zorlanıyorlar. Ve Liverpool kontrataklarda iyi oynuyor. Bu nedenle, hedefler olacak. Tahminimiz ve kararımız – toplamı 2,5’ten fazla.

  • admin

NAPOLİ – LİVERPOOL Bahis Tahmini

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.