kaçak iddaa

Napoli – Parma. Serie A için Tahmin (26 Eylül 2018)

NAPOLİ

Chelsea’de Maurizio Sarri ve Jorgeino’nun ayrılmasından sonra, pek çok Napoli taraftarı muhtemelen takımlarının sonuçlarından korkuyordu, ancak beş turun gösterdiği gibi, Carlo Ancelotti şampiyonluk için savaşmayı planlıyor. Takım, yavaş yavaş yeni bir rezervist seviyesine gelmeye başladı, konuşma, ilk etapta, Ancelotti’nin övgü istemediği Peter Zelinski ve Simone Verdi’yle ilgili . “Parthenopians” ın akıl hocası, böyle bir durumda kendini Marek Hamshik ve Dries Mertens gibi oyuncularda tutmakta ve en önemlisi sonuca ulaşmamaktadır.

onun marka tarzında “Napoli” nin son turda ritmi 20. dakikada iki hedeflerinden bir avantaj kazanç 3, 1: bir skorla bir partide “Torino”. Her noktası “Napoli” oynak ışığında altın ağırlık ana rakibi başlamak için şimdi olduğundan Hafta sonu, “partenopeytsev” bekleyen oyun “Juventus” ama Don Carlo, ekibi “Parma” ile oyun mücadele ruhu ile yaklaşacaktır fanlar güvence , “Juventus”.

 PARMA

Geçtiğimiz sezon “Parma” sadece son turda Serie A’ya direkt bir bilet alabildi, ki bu oyunda kötü şöhrete sahip olan “Frosinone” a minnettar olmam gerekiyordu. Sezon dışı liderlik, transfer pazarında iyi çalıştı ve Roberto D’Avers ile çok memnun olan Gervinho’nun ihmalinden geri döndü . Ayrıca deneyimli bir Roberto Ingleze kiraladı ve Sloven Leo Stulatz takımda çok iyi uyum sağladı.

Bu satın almalar sayesinde, “Parma” çok uzun bir süre önce “Giuseppe Meazza” da olmayan “Inter” yı yemiş olan yüksek sesle bir duyum sergiledi. Şimdi “Haçlılar”, 18 numaralı “Bologna” nın önündeki 10 numaralı masada, üç puanla. Son turda, “Parma” , “Cagliari” nin evini 2-0 yendi – Gervinho ve Inglese’nin hedefleri sayesinde, takım ikinci galibini üst üste kazandı.


 • İSTATİSTİKLER VE KİŞİSEL TOPLANTILAR

  • Sadece takımlar arasındaki son beş maçtan birinde üçten fazla gol attı
  • “Parma”, bu sezon iki maçı ev sahipliği yaptı.
  • Son dört maçtan sadece birinde, “Napoli” birden fazla golü kaçırdı, bunlardan ikisini sıfıra indirdi.

  “Napoli” şimdi çok iyi durumda ve Scudetto için mücadelede “Juventus” a gerçek bir rakip gibi görünüyor. Ancak, yakın gelecekte, Ancelotti takım iki önemli maç yürütmek zorunda kalacak – Liverpool’da “ile Juventus Serie A” ile ‘Şampiyonlar Ligi’nde, bir maçta bu kadar’ hayır” partenopeytsev ‘gücünü, başka bir seçenek kurtarmak için çalışacaktır’ Parma. “Parma” çoktan bir his verdi, ama yine de yapamayacak bir ihtimal yok, “Napoli” çok daha istikrarlı oynuyor.

  Bize göre, maç çok etkili olmayacak. Tahmin – toplamda daha az (3.5) hedef . 1xStand’da böyle bir bahis, 1,65 katsayısına sahip olabilir.

 • admin

Napoli – Parma. Serie A için Tahmin

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.