kaçak iddaa

3 Ekim PSV ve Inter arasında Şampiyonlar Ligi ikinci turda bir düello olacak. İlk turda, Hollandalılar 0-4’lük skorla Barcelona’yı mağlup ettiler ve İtalyanlar 2-1 sahasında Tottenham’ı yendi. Oyunun PSV – Inter için tahminini oluşturacağız.

 

PSV

Hollandalıların Katalanlara vereceği şüphesi olmasaydı. Tek soru, PSV oyuncularının kaybedip kaybedemeyeceği idi. Anlaşıldığı gibi, İspanyollar sınıfı bugün daha yüksektir. Messi bir hat trick yaptı. Dembele bir kez daha gol attı. Bu ileriye doğru Barcelona oyun modeline girilir.

30 dakikaya kadar futbolcular PSV ev sahiplerinin saldırısına uğradılar. Ama 32. dakikada Messi attı. Bu bölümden sonra, PSV’nin burada parlamadığı anlaşıldı. İkinci yarıda top, kapılarında üç kez kaldı.

Şampiyonlar Ligi maç PSV Inter için Tahmin (03.10.18) 1

Bu toplantıdan önce, PSV’nin işleri çok iyi gelişiyordu. Van Bommel’in koğuşları tüm rakiplerini güvenle mağlup etti. Den Haag 6-0 ve Willem 7-0 üzerinde sadece önceki zaferler nelerdir. Açıkçası, Hollanda’nın şampiyonasında rakiplerin sayısı Inter ve Barcelona’dan çok daha düşük. Bu nedenle, hemen hemen her oyunda PSV bireysel toplamı kırar.

PSV 4-3-3’ün geleneksel düzeni değişmedi ve Katalanlarla bir düelloda kaldı. Elbette, Hollandalılar topu kontrol etmek için kullanılıyor. Ama bu sefer, belli sebeplerden dolayı, ters bir durum vardı.

Inter aleyhindeki oyunda, Hollandalı savunmanın sadece savunmanın Katalanlarla aynı hatalara izin vermemesi durumunda şansı olacaktır. Her ne kadar Inter ve Messi olmasa da, Serie A’da geçen sezonun ikinci golcüsü olan Ikardi var. Eğer sahipler ellerinde tutmuyorsa, o zaman ciddi problemleri olacak.

İNTER

İtalyanların Tottenham ile çok zor bir ev oyunu vardı. Toplantının bitiminden 5 dakika önce bile, 0-1’e kadar iner. Ancak, İkardi’nin parlak darbesiyle ve daha sonra Vesino Inter başarılı bir zaferle başarılı bir bağlantı kurdu.

Kavga, ev sahipleri için en iyi yol değildi. Topun daha az sahip olmaları, rakibin tehlikeli saldırılara izin vermesini sağladı. Londralılar hedef kapıya daha fazla darbe yaptı. Bir bölümde Ericsson vuruldu. Top, kaleci Inter Khandanovich’in arkasından ardı ardına toplandı.

Şampiyonlar Ligi maçı PSV Inter için tahmin (03.10.18) 2

Handanovich bu maçta biraz garip. Sık sık savunmasız bir şekilde kapıdan dışarı çıktı. Ve bazı bölümlerde top doğrudan rakiplerine sıçradı. Tottenham oyuncuları biraz daha hassassa, daha fazla gol atmış olurlardı. Yine de, Inter’nun kendisi için çok önemli bir zaferi kazanması mümkün oldu. İkinci sıra için mücadele etmek için, bu 3 puan altın değerinde.

Serie A Inter’da yenilgileri olan beraberlikler var. Bir önceki turda, Milanese beklenmedik bir şekilde kendi sahasında Parma 0-1’e kaybetti. Bu dövüşte, Inter oyuncuları tamamen avantaj sağladılar, hedef kapıda 11 atış yaptılar. Ama hiçbir şey sahiplerinden saldırıya uğradı ve işe yaramadı. Belki Keita’nın yerini alan Ikardi’nin yokluğu.

Inter oyuncuları tarafından sadece bir zafer kazandı. Şanslı değil Bologna, 0-3 puanla kaybetti. Bu maçta Milanese avantajlarını gerçekleştirmeyi başardı.

OYUN İÇİN TAHMİN

PSV kendi alanında çok emin. İlk turdaki yenilgi sonrasında Hollandalılar kazanmalı. Aksi takdirde, en azından üçüncü sırada yer alma olasılıkları en az olacak. Inter oyuncular Barcelona ile puan kazanmanın çok zor olduğunu anlamaya çalışacaklar. Ana bilgisayarların hala kaybetmeyeceğini varsayarız. Ekip bu sonuca ulaşmak için gerekli kaynağa sahip.

 

 

  • admin

PSV – INTER Bahis Tahmini

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.