kaçak iddaa

MİLLETLER CEMİYETİ İÇİN TAHMİN: HIRVATİSTAN – İNGİLTERE

  • admin

MİLLETLER CEMİYETİ İÇİN TAHMİN: HIRVATİSTAN – İNGİLTERE

12 Ekim’de, pek çok taraf Hırvatistan ve İngiltere milli takımları arasındaki mücadeleyi heyecanla bekliyor. Bu rakipler kısa bir süre önce dünya şampiyonasında buluştu. Sonra Croats daha güçlü olduğu ortaya çıktı. Ekstra zamanda hak edilmiş bir zafer çıkardılar. Hırvatistan-İngiltere düello için tahmini oluşturacağız ve en iyi bahsi seçeceğiz.

HIRVATİSTAN

Hırvat milli takımı, İspanya ile yapılan son maçta çok başarısız bir şekilde oynadı. Skor çok fazla şoka maruz kaldı: 6-0. Uzun zamandır böyle aşağılama, ekose bilmiyordu. Bu toplantı Milletler Cemiyeti çerçevesinde gerçekleştirildi. Başlangıçta, hiçbir şey yenilgiyi haber vermedi. Aksine, Hırvatistan oyuncuları iyi bir araya geldi ve bir defada bir hesap açabilirdi.

Eşitlik mücadelesi İspanyolların ilk golüne kadar sürdü. Saul atladıktan sonra, avantajlar ana bilgisayarlara geçti. Ancak bu da düzeltilebilir. Fakat kısa süre sonra çok güzel bir gol olan Assensio izledi ve Hırvatların hiçbir şey bırakmayacakları açıkça belli oldu. Daha sonra hedefler birer birer düştü. Ramos bile ayırt edildi, perdeden köşeyi kapattı.

Daha önce, Hırvatistan Portekiz ile dostane bir maç düzenledi. Portekizliler Cristiano Ronaldo’nun yardımı olmadan yaptı. Sonuç olarak, maç 1-1 berabere bitti. Burada eşit bir mücadele vardı, bu yüzden fatura tamamen doğal.

Hırvatistan’ın şu anki durumu ne olacak? Her şeyden önce, dünya şampiyonasının maçlarının çok güçlü, ahlaki ve fiziksel bir şey aldığını düşünmelisiniz. Hırvatların her düello zamanı uzadı. İki kez damalı penaltı attı. Böyle yoğun savaşlardan sonra bir durgunluk kaçınılmazdır. İşte oldu.

Balkan halkı için korkunç bir şey olmadı. Hala çok güçlü bir takımları var. Modric Real Madrid için iyi oynamaya devam ediyor. Perišić, Brozović ve Manjukic, Serie A’daki kulüpleri için iyidir. Bu yüzden, İspanyollarla başarısızlık çabucak unutulmalı ve daha fazla çalınmalıdır.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.